Про об’єднання

DixiLex – об’єднання адвокатів, які є професійними захисниками у різних галузях права. Кожен з наших адвокатів має унікальні теоретичні знання та практичні здобутки, які допомагають нам швидко розібратися в ситуації та знайти оптимальний правовий вихід із неї.

Компанія DixiLex створена з метою об’єднання досвіду висококваліфікованих працівників правової діяльності та за для надання ними відповідної повноцінної юридичної допомоги клієнтам.

Особливість DixiLex полягає у тому, що адвокати компанії мають унікальний досвід в різних аспектах українського законодавства, зокрема в кримінальному, адміністративному, цивільному та господарському процесах.

Адвокати DixiLex представляють інтереси клієнтів як під час досудового розслідування так і в судових процесах різних інстанцій. Представники адвокатського об’єднання постійно ведуть роботу з органами державної влади, у тому числі – з правоохоронними та судовими органами, відстоюючи перед ними інтереси клієнтів.
  
Команда адвокатів DixiLex у своїй роботі вміло використовує попередній досвід, отриманий у правоохоронних органах, що є неабиякою перевагою у роботі адвоката.

DixiLex гарантує глибоке знання досудового та судового процесу, клієнтоорієнтованість, оперативне вирішення проблем клієнта та професійний підхід до ситуацій клієнтів.

Наша команда

Заворітний Вадим Васильович Заворітний Вадим Васильович
Заворітний Вадим Васильович
Співзасновник та керуючий партнер АО «ДІКСІ ЛЕКС»
Детальніше

Отримавши право на заняття адвокатською діяльністю, Вадим, за достатньо невеликий проміжок часу, опанував навики професійного захисника.

Швидке опанування професії адвоката дає Вадиму можливість надавати якісну правову допомогу клієнтам. Він цікавиться неординарними та непростими юридичним справами у сфері кримінального, адміністративного та цивільного законодавства. Користуючись набутим досвідом, Вадим завжди знайде засоби для ефективного захисту інтересів клієнтів та правовий вихід з проблемної ситуації.

Вадим постійно провадить практику та консультує клієнтів з різних аспектів українського законодавства. Керуючий партнер, адвокат постійно працює над собою, вдосконалюючи свій досвід, що дає йому можливість кваліфіковано надавати правову допомогу клієнтам.

Вадим Заворітний є членом Асоціації правників України, яка об’єднує представників юридичної професії. Як фахівець у галузі кримінального права, Вадим приймає участь у постійних заходах Асоціації, під час яких обмінюється з колегами практичним досвідом.
Вадим вміло здійснює дії, спрямовані на згуртування колективу адвокатського об’єднання з метою ефективного, оперативного та кваліфікованого надання ними правової допомоги клієнтам.

Хобот Ольга Григорівна Хобот Ольга Григорівна
Хобот Ольга Григорівна
Співзасновник та старший партнер АО «ДІКСІ ЛЕКС»
Детальніше

Ольга – досвідчений та професійний адвокат, є членом Асоціації правників України. Характеризується амбітністю і нестандартним мисленням, які, в поєднанні з 16-річним досвідом роботи в галузі права, забезпечують досягнення найвищих результатів для клієнтів об’єднання при наданні правової допомоги та винесененні виправдовувальних вироків відносно незаконно притягнутих до кримінальної відповідальності.

Успішно представляє права і законні інтереси осіб, як на стадії досудового розслідування кримінальних проваджень, так і в судах усіх інстанцій. Основною спеціалізацією є захист прав і представництво інтересів керівників бізнесу і власників компаній у кримінальних провадженнях щодо економічних злочинів, в сфері оподаткування, державних службовців, суб’єктів корупційних правопорушень, посадових злочинів, а також, скоєних організованими групами і злочинними організаціями.

Постійно підвищує свій професійний рівень та приймає активну участь у проведенні освітніх заходів юридичної спільноти.

Бойко Олександр Анатолійович Бойко Олександр Анатолійович
Бойко Олександр Анатолійович
Адвокат АО «ДІКСІ ЛЕКС»
Детальніше

Отримавши безцінні знання та досвід за час роботи на посаді слідчого, вибір професії адвоката для Олександра був очевидним.

Основним напрямком діяльності є захист прав та законних інтересів осіб у кримінальних та адміністративних провадженнях щодо злочинів у сфері транспорту, як на стадії досудового розслідування кримінальних проваджень, так і в судах усіх інстанцій.

Завдяки багаторічному досвіду та індивідуальному підходу до кожного клієнта допоможе у вирішенні проблем, не дивлячись на їх складність.

Міхліченко Віталій Віталійович Міхліченко Віталій Віталійович
Міхліченко Віталій Віталійович
Адвокат АО «ДІКСІ ЛЕКС»
Детальніше

Віталій розпочав професійну діяльність юриста в 2006 році. Тривалий час працював юристом в інвестиційних та будівельних компаніях.

Основними сферами діяльності Віталія є представництво інтересів у справах цивільного та адміністративного судочинства. Зокрема, одним з ключових напрямків є захист порушених соціальних і трудових прав клієнтів, захист прав інвесторів на ринку первинної нерухомості, допомога у розв’язанні кредитних спорів.

Віталій завжди намагається вибудовувати роботу на принципах взаємодовіри у відносинах адвоката і клієнта та пошуках оптимальних шляхів вирішення проблем клієнтів в найскладніших ситуаціях.

Будова Яна Михайлівна Будова Яна Михайлівна
Будова Яна Михайлівна
Адвокат АО «ДІКСІ ЛЕКС»
Детальніше

Яна має більш ніж 5-річний практичний досвід представництва інтересів клієнтів в судах всіх інстанцій у справах цивільного та господарського судочинства. За цей час пройшла шлях від помічника юриста до адвоката практики цивільного права та судового представництва.

Завдяки вмілому поєднанні теоретичних знань та практичних навичок має позитивні результати у вирішенні спорів пов’язаних з такими галузями права як цивільне, корпоративне, трудове та земельне.

Ключовими якостями в роботі являється клієнтоорієнтованість, а отриманий досвід, в реальному часі, дає можливість надавати юридичні послуги з глибоким розумінням проблематики клієнта та того, що для нього є важливим.

Бірюч Олена Володимирівна Бірюч Олена Володимирівна
Бірюч Олена Володимирівна
Адвокат АО «ДІКСІ ЛЕКС»
Детальніше
Бовкун Андрій Сергійович Бовкун Андрій Сергійович
Бовкун Андрій Сергійович
Юрист АО «ДІКСІ ЛЕКС»
Детальніше

Андрій є наполегливим, талановитим юристом в сфері кримінального та цивільного права.

Знання та досвід, які Андрій отримав за роки свого навчання та трудової діяльності, дозволяє йому ефективно та професійно справлятися з поставленими задачами на посаді юриста нашого об’єднання.

Андрій є відповідальним та цілеспрямованим юристом, який сумлінно підходить до виконання покладених на нього завдань та обов’язків.

Ткач Аліна Іванівна Ткач Аліна Іванівна
Ткач Аліна Іванівна
Юрист АО «ДІКСІ ЛЕКС»
Детальніше

Залишились питання?

Напишіть нам