Супровід «е-декларування» та захист в сфері корупційних правопорушень

Боротьба з корупційними правопорушеннями на державному рівні в наш час набула особливої актуальності.
В теперішній час безпідставні обвинувачення правоохоронними органами бізнесменів й чиновників у корупційних правопорушеннях трапляються доволі часто. Голосні справи занадто сильно впливають на ділову репутацію осіб.

Адвокати адвокатського об’єднання “DixiLex” гарантують високий рівень надання своїм клієнтам юридичного захисту у справах щодо корупційних правопорушень та правопорушень, пов’язаних із корупцією, а також, забезпечать кваліфікований захист прав та представництво інтересів осіб у справах щодо корупційних злочинів та нададуть консультації в сфері запобігання корупції.

З метою запобігання ймовірного притягнення до адміністративної та кримінальної відповідальності клієнтів забезпечимо допомогу в складанні та поданні декларацій осіб (Е-декларування), уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та повідомлень про суттєві зміни в майновому стані.

Здійснюємо юридичне супроводження під час проведення повних та спеціальних перевірок декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, а також перевірок фактів своєчасності подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та повідомлень про суттєві зміни в майновому стані, що здійснюються Національним агентством з питань запобігання корупції та іншими контролюючими органами. Оскаржуємо рішення Національного агентства з питань запобігання корупції в порядку адміністративного судочинства.

Ми сприяємо відновленню принципів законності й верховенства права, допомагаючи в такий спосіб зберегти ділову репутацію своїх клієнтів.