Допомога у справах міжнародної співпраці

Враховуючи швидкі темпи інтеграції України у глобальний міжнародний простір, DixiLex виокремлює напрямок правової допомоги у міжнародній співпраці як один з найбільш пріоритетних та тих, які стрімко набирають обертів.
Україна знана у міжнародному просторі своїми стартапами, винаходами, ідеями, які приваблюють міжнародних інвесторів та інших підприємців. Також, ми допомагаємо підприємцям з України з юридичними питаннями, що виникають внаслідок масштабування бізнесу у міжнародному правовому полі.
Ми допомагаємо нашим клієнтам, інтереси яких представлені на міжнародній арені, завжди діяти у правовому спектрі та своєчасно й у повній мірі надаємо правову підтримку у спірних питаннях та повноцінний юридичний супровід.
Межі нашої компетенції – міжнародні бізнес-проекти, питання у сфері  міжнародного сімейного права, корпоративного права, договірного права, майнових прав, а також – все, що стосується інтелектуальної власності, медіа, авторського права.

ДІКСІ ЛЕКС захищає права й інтереси на міжнародній арені, допомагаючи налагодити плідну й ефективну співпрацю.
Адвокати DixiLex складають та збирають необхідну документацію, приймають активну участь в ході підготовки справ, представляють інтереси клієнтів на судових засіданнях, отримують та оскаржують (у разі необхідності) рішення суду.

Головна перевага DixiLex – це оперативність, динамічність та вміння застосовувати багатий досвід.